logo

Objednávka testu PreSENTIA

Pred absolvovaním skríningového testu PreSENTIA je potrebná konzultácia s lekárom ktorý Vám pomôže s výberom vhodného testu a vyplní s Vami sprievodku k vzorkám. Sprievodku SIF (Sample Information Form) a úradný preklad nájdete pri jednotlivých testoch v časti FORMULÁRE. Sprievodka v originálnej anglickej verzii (SIF) musí byť vyplnená a podpísaná lekárom aj pacientom.

Odber vzorky je možný na pracovisku konzultujúceho lekára, alebo v odberovom centre Genovital, Kúpeľná 6, Prešov.

Odber vzorky v odberovom centre Genovital je možný len na základe vyplneného a lekárom podpísaného SIF (Sample Information Form). Objednávku testu a informatívny súhlas podpisujete na našom pracovisku.

Ak je odber vzorky realizovaný na pracovisku konzultujúceho lekára je potrebné spolu so SIF (Sample Information Form) vyplniť, podpísať a doručiť do laboratória Genovital objednávku testu a informovaný súhlas pacienta. Bez vyplnenia a podpísania uvedených formulárov nie je možná realizácia testu.

Výsledok testu je doručovaný konzultujúcemu lekárovi, ktorý Vás následne o výsledku bude informovať a odporučí ďalší postup.

Skríningový test PreSENTIA nie je hradený zo zdravotného poistenia.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na mailovej adrese info@nipd.sk, info@genovital.sk, alebo na tel. č. +421 905 665 653.

Súvisiace produkty

| FAQ
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.